19 ژانویه 2021

ایزوگام دیوار ساختمان برای عایق کردن دیوار ها در برابر ورود آب و موادی دیگر به درون دیوار ها و نفوذ نم به داخل مورد استفاده قرار می گیرد.به همین منظور پیشنهاد می شود ادامه ی متن که مربوط به آموزش نصب ایزوگام بر روی دیوار می باشد را با دقت مطالعه نمایید.

نصب ایزوگام روی دیوار بدون نیاز به داربست

ایزوگام کردن دیوارهای ساختمان یکی از روش هایی است که برای جلوگیری از اتلاف انرژی نیز از آن استفاده میشود انجام این امر روی دیوارهای شهرهایی که بارندگی بسیار زیاد دارند یک امر ضروری است اما با این حال امروزه بسیاری از ساختمان ها به منظور عایق کردن ساختمان در مقابل حرارت و جلوگیری از اتلاف انرژی از آن استفاده میکنند.

ایزوگام بهتر است یا قیر گونی برای این که پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

ایزوگام دیوار چه مزایایی دارد؟

 1. از اتلاف انرژی جلوگیری میشود
 2. باعث جلوگیری از پوسیدگی دیوار ها میشود.
 3.  سبب ایجاد عایق صوتی میشود.
 4. وزن پایینی دارد و بهترین نوع عایق برای دیوارها میباشد.
 5. از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.
 6. نصب آن بسیار ساده و آسان است.

نصب ایزوگام روی دیوار ساختمان ها با توجه به ارتفاع دیوار توسط کارشناس نمایندگی های ایزوگام شرق مشخص میشود که نیاز به داربست دارد یا خیر.

برای دیوارهایی که ارتفاع کمی دارند معمولا از داربست استفاده نمیکنند و به راحتی دیوارها را ایزوگام میکنند.

قیمت نصب ایزوگام شرق روی دیوار

ایزوگام شرق یکی از بهترین های موجود در بازار است که با استفاده از این نوع لایه عایق میتوانید با خیال راحت زمستان خود را سپری کنید. با توجه به نوسانات بازار بهتر است قبل از اقدام به خرید با کارشناسان ما در نمایندگی تماس حاصل نمایید.

ایزوگامی که برای نصب روی دیوار مناسب باشد باید دارای گواهی نامه کیفیتی باشد که طول عمر آن را برای مشتریان تضمین کند که ایزوگام شرق دارای این گواهی نامه است و شما با خاطری آسوده میتوانید از آن استفاده کنید.

در مورد ژئوممبران بیشتر بدانید.

انواع ایزوگام

در ادامه شمارا با برخی از انواع ایزوگام دیوار آشنا خواهیم کرد.

ایزوگام صادراتی دولایه

یکی از بهترین انواع ایزوگام است که از یک لایه پلی استر و یک لایه ی تیشو که قیر اندود شده تشکیل شده است و روی آن یک لایه آلومینیوم قرار دارد. این نوع یکی از بهترین انواع ایزوگام است که میتوانید روی دیوار نصب کنید. برای خرید دو لایه ایزوگام صادراتی میتوانید به نمایندگی ایزوگام شرق مراجعه نمایید.

ایزوگام تک لایه

ایزوگام تک لایه از یک لایه پلی استر قیر اندود شده و یک لایه آلومینیوم تشکیل شده است. این نوع  نیز مقاومت بالایی داشته و از آن میتوان برای دیوارها استفاده کرد.

ایزوگام اصلاح شده با پلیمر پلاستیکی

این ایزوگام در دو نوع تولید میشود. عایق رطوبتی ساده و عایق رطوبتی با فویل آلومینیومی. عایق رطوبتی ساده زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که قرار است در زیر کار انجام شود و روی آن پوشیده شود. اما نوع دوم که عایق رطوبتی همراه با فویل آلومینیومی است را به تنهایی روی سطوح مختلف کار میکنند.

ایزوگام دارای فویل آلومینیومی دارای زیبایی ظاهری بوده و ظاهر ساختمان را زیبا میکند. همچنین از دیگر مزایای آن میتوان به این نکته اشاره کرد که سطح این فویل باعث بازتاب نور خورشید میشود و این کار سبب میشود تا گرما کمتر جذب شده و محیط ساختمان در تابستان خنک شود.

کاربردهای ایزوگام

از ایزوگام برای عایق کاریی کلیه سطوح ساختمان میتوان استفاده کرد،از جمله:

 • سقف های ساختمان
 • کف سرویس بهداشتی
 • کف و دیوارهای حمام
 • پی ساختمان
 • سقف های شیب دار
 • استخرها

نکات ایمنی که باید در هنگام نصب ایزوگام روی دیوار بدون داربست رعایت کنید

 1. قبل از نصب عایق توجه داشته باشید که سطح کار حتما خشک باشد و رطوبتی روی سطح باقی نمانده باشد. زیرا در صورت وجود رطوبت بعد از نصب هنگامی که بخار ناشی از رطوبت میخواهد خارج شود سبب جدا شدن ایزوگام از سطح میشود.
 2. بعد از نصب عایق اگر عملیات ساخت و ساز شما به اتمام نرسیده است روی آن را بپوشانید تا بر اثر برخوررد اشیا دچار آسیب دیدگی و پارگی نشود.
 3. در هنگام نصب بدون استفاده از داربست حتما تجهیزات ایمنی مانند کلاه، دستکش و کمربند نگهدارنده استفاده نمایید.

کیفیت محصولات ما

 • مهم ترین عاملی که در تولید ایزوگام شرق به آن توجه میشود استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است.
 • در ساخت از قیر پلیمری درجه یک استفاده میشود.
 • همچنین در ساخت ازتیشوی مرغوب و پلی استر با تراکم بالا استفاده میشود.
 • برای ساخت از پلیمرها و افزودنی هایی که باعث استحکام بیشتر ایزوگام شرق میشود بهره میبرند.

نمایندگی ایزوگام شرق در تهران

تهران به عنوان پایتخت کشور یکی از شهرهای پزجمعیت است که ساخت و ساز و عملیات عمرانی در آن بسیار انجام میشود. که همه این عوامل سبب شده تا نیاز به ایزوگام شرق نیز افزایش پیدا کند. برای دریافت مشاوره با نمایندگی ما در تهران تماس حاصل نمایید.