07 دسامبر 2020

امروزه شرکت های متعددی در زمینه تولید ایزوگام فعالیت دارند که از جمله بهترین شرکت تولید کننده ایزوگام می توان به ایزوگام شرق اشاره کرد. ایزوگام ها به دو دسته ایزوگام پلیمری الاستیکی و ایزوگام پلیمری پلاستیکی تقسیم بندی می شوند که از جمله بهترین نوع ایزوگام می باشند. این ایزوگام ها از لایه های مختلفی تشکیل شده اند که به خوبی می توانند از ساختمان شما در برابر نفوذ آب جلوگیری کرده و باعث افزایش عمر مصالح شوند. در این مقاله بهترین نوع ایزوگام را با هم بررسی می کنیم.

آشنایی با بهترین نوع ایزوگام

ایزوگام بهتر است یا قیر گونی برای این که پاسخ مناسبی از این موضوع بگیرید پیشنهاد می شود به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

ایزوگام فویل دار آلومینیومی

ایزوگام فویل دار یکی از بهترین ایزوگام های موجود برای عایق پشت بام هستند که فویل آلومینیومی موجود بر روی آن باعث محافظت از ایزوگام ها در برابر سرما و حرارت می شود. این فویل ها از جنس آلومینیوم بوده و بر اثر رطوبت زنگ نمی زند و از چسبیدن آلودگی ها به ایزوگام جلوگیری می کند. همچنین این فویل ها اشعه های خورشید را منعکس کرده و از شل شدن قیر ایزوگام ها جلوگیری خواهد کرد.

ایزوگام فویل دار آلومینیومی

بهترین برند ایزوگام چیست؟

ایزوگام شرق یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولید انواع عایق های رطوبتی بوده که از بهترین مواد اولیه درجه یک برای ایزوگام های تولیدی خود استفاده می کند. ایزوگام شرق بسیار شناخته شده بوده و بخش عمده ای از تولیدات این کارخانه به کشورهای دیگر صادر می شود. در هنگام خرید ایزوگام شرق باید به هولوگرام موجود بر روی آن توجه زیادی کنید تا محصول خریداری شده اصل بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان می تواند آسیب های جدی به ساختمان وارد کرده و عمر آن را کاهش دهد و اینجاست که نقش ایزوگام ها در ساختمان سازی مشخص می شود. در واقع ایزوگام ها پوششی برای سقف ها هستند که به خوبی از ساختمان شما در برابر آسیب محافظت می کنند. بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام به شرایط آب و هوایی هر منطقه بستگی دارد و ایزوگام ها باید این توانایی را داشته باشند که با هر نوع آب و هوایی سازگار باشند. ایزوگام ها معمولا از قیر پلیمری تولید می شوند که کیفیت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد و برای این که از پشت بام خود به بهترین شکل محافظت کرده و عمر ساختمان را افزایش دهید بهتر است از بهترین ایزوگام استفاده کنید.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

قیمت بهترین نوع ایزوگام

ایزوگام ها به صورت رولی محاسبه می شوند و هر شرکت با توجه به مواد به کار رفته در ساخت و سایر ویژگی های دیگر، محصولات خود را با قیمت های مختلفی به فروش می رساند. خوشبختانه کارخانه ایزوگام شرق تمامی محصولات تولیدی خود را به صورت مستقیم برای مشتریان خود ارسال می کنند به همین دلیل ایزوگام های شرق دارای قیمت مناسبی می باشد. شما می توانید قیمت بهترین نوع ایزوگام را در سایت ایزوگام شرق مشاهده کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

بهترین نوع ایزوگام برای استخر

عایق کردن استخرها از جمله مباحثی است که در چند سال اخیر به دلیل وجود معضل بی آبی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای پوشش سطح استخرها معمولا از عایق های پلیمری پلاستیکی استفاده می شود که یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین آن ها ژئوممبران می باشد. ایزوگام های استخر می توانند از نوع رنگی و طرح دار انتخاب شوند تا علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن آب، نمای استخر را نیز زیباتر جلوه دهند.

بهترین نوع ایزوگام برای استخر

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیری

ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری از قیرهای باکیفیت و باخلوص بالا تشکیل می شود. ایزوگام های مناطق گرمسیری دارای یک لایه فویل هستند که با منعکس کردن اشعه های خورشید مانع از شل شدن قیرها شده و کیفیت و مقاومت خود را از دست نخواهند داد. برای تولید ایزوگام های گرمسیری از پلیمرهای پلاستیکی استفاده می شود. ایزوگام شرق در تولید ایزوگام های مناطق گرمسیری از بهترین و موغوب ترین مواد استفاده کرده تا عمر این محصول را افزایش دهد و به خوبی از سازه های ساختمان شما در برابر رطوبت و حرارت محافظت کنند.برای این که در مورد بهترین ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری اطلاعاتی بدست آورید پیشنهاد می شود به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

بهترین ایزوگام برای مناطق سردسیری

معمولا ایزوگام ها با توجه به شرایط جوی در دو نوع الاستیکی و پلاستیکی تولید می شود که ایزوگام های پلیمری الاستیکی برای آب و هوای سردسیری گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. این ایزوگام ها ضخامت پایینی دارند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند تا بتوانند به خوبی از ساختمان شما در برابر رطوبت و نفوذ آب جلوگیری کنند. ایزوگام های سردسیری انعطاف بسیار بالایی دارند و می توان آن را در تمامی پشت بام ها نصب کرد. ایزوگام شرق برای ساخت این ایزوگام ها از فرمولاسیون ویژه ای استفاده می شود تا بسیار باکیفیت بوده و عمر بالایی داشته باشد. این ایزوگام ها برای پوشش دهی پشت بام ساختمان های مناطق سردسیر بسیار مناسب است.

شما می توانید برای دریافت خدمات نصب و فروش ایروگام شرق ، ژئو ممبران  و …. را با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.